Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної.
Написав Гуцуляк Олеся   

На базі Кіцманської районної гімназії 18 жовтня 2018 р. відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної з проблеми: «Організація освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

Учасники зібрання відвідали фрагмент тренінгового заняття за методикою тімбілдінгу з учнями 10 класу, проведеного класним керівником Рихло Калиною Василівною та ознайомилися з іншими вправами, презентованими практичним психологом Шевчук Оксаною Миколаївною, з метою формування єдиного командного духу.

Учителі гімназії презентували досвід упровадження педагогіки партнерства у становленні обдарованої дитини підчас проведення індивідуальних занять з підготовки до олімпіад та ЗНО. Зокрема, учитель географії Гудима Марина Вікторівна показала фрагмент індивідуального заняття на тему «Рельєф, тектонічна та геологічна будова та мінеральні ресурси України». Це була робота з учнями під час підготовки до олімпіади. Учитель історії Бугай Галина Степанівна та вчитель української мови та літератури Остапюк Оксана Іванівна презентували заняття, які відтворювали роботу з гімназистами, а саме підготовку до ЗНО. Галина Степанівна провела заняття на тему «Візуальні джерела: видатні діячі козацтва та їх діяльність», а Оксана Іванівна провела коучинг на тему «Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Композиція, сюжет, проблематика твору. Образи роману. Еволюція Нечипора Варениченка: від правдошукацтва до розбійництва».

Одним із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства – педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Ці питання зібрали команду однодумців, заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл району, педагогів, батьків та учнів гімназії на методичному заході, який провела Олексюк Аліна Валентинівна з використанням інтерактивних методик у формі дискусійної панелі на тему «Педагогіка партнерства – очікування, ідеї, дії».

Педагоги мали можливість опанувати цікаві методи і прийоми планування роботи з учнями та їх батьками через вправи «Мій потенціал», «Квік – налаштування» на позитивну співпрацю, технологія кайрос-менеджменту. Було опрацьовано теоретичні засади педагогіки партнерства, складено методичне панно «Основні шляхи співпраці – спілкування з батьками відповідно до концепції Нової української школи», окреслено програму дій через методичний пазл «Модель взаємодії гімназії, батьків і учнів».

 

 


 


Додати коментар

:D:lol::-);-):-*:oops::cry::o:P:roll:


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою