Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.«Профілактика суїцидальних тенденцій у підлітків»
Написав Гуцуляк Олеся   
27.02.2019 р. на базі РМК відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА відбувся плановий методичний практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Профілактика суїцидальних тенденцій у підлітків» за участю завідувача науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО, кандидата психологічних наук  Романовської Діани Дорімедонтівни.
Методист-психолог райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Вашкеба Ю.М. оголосила відкриття методичного практикуму та ознайомила учасників заходу із планом роботи.
Романовстка Д.Д. презентувала психологічний меседж «Організація профілактичної роботи в закладах освіти з попередження суїцидальної поведінки»,пояснила різницю між поняттями «суїцид» та «суїцидальна поведінка», ознайомила учасників із формами, типами, фазами, причинами суїцидальної поведінки, акцентувала увагу на алгоритмі швидкого реагування адміністрацій та педколективів закладів освіти в ситуаціях суїцидальної небезпеки та наголосила на проведенні обов’язкових заходів профілактичної роботи.
Вашкеба Ю.М.  методист-психолог РМК у своєму виступі зупинилася на десяти кроках із запобігання самогубства у шкільному середовищі та системі роботи з профілактики суїциду.
По завершенні практикуму фахівцями психологічної служби району  були прийняті методичні рекомендації.
Також в цей день для практичних психологів та соціальних педагогів була проведена психологічна майстерня з теми «Використання арттерапевтичних технологій у роботі фахівців психологічної служби системи освіти».
Майстер-клас з учасниками провела практичний психолог КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Заслонкіна Ольга Петрівна.
У теплій і дружній атмосфері учасники мали можливість попрацювати з асоціативними картами, мандалами та власними ресурсами, пізнавали свій внутрішній світ шляхом технік малювання та візуалізацій.
Збагачені цікавими методами роботи, практичні психологи та соціальні педагоги подякували Ользі Петрівні за майстер-клас, плідну та творчу співпрацю, гарно й корисно проведений час.
 
 
 
 

 


Додати коментар

:D:lol::-);-):-*:oops::cry::o:P:roll:


Захисний код
Оновити

< Попередня   Наступна >

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою