Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Остаточні протоколи
04.лис.2019
Остаточні протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
 
Остаточні протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
 

Попередні протоколи
03.лис.2019
Попередні протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
 
 

Відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства.
03.лис.2019
03.11.2019 року на базі Мамаївського ЗЗСО І - ІІІ ст. відбулася Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства. З вітальним словом до учасників олімпіади звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації Галіцька Л.М., яка налаштувала присутніх на плідну працю та побажала учасникам успіху в змаганнях.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Попередні протоколи
03.лис.2019
Попередні протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури
 
Попередня протоколи засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

 

Відбувся ІІ тур Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури й астрономії.
03.лис.2019
Відбувся ІІ тур Всеукраїнської  учнівської олімпіади з української мови та літератури й астрономії.
Відкрила олімпіаду головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації Антимійчук О.В, яка побажала здобувачам освіти впевненості у своїх силах та перемоги у змаганнях. З вітальним словом до присутніх звернулася голова Мамаївської сільської ради Катрюк Н.М., яка привітала всіх учасників олімпіади та налаштувала на плідну працю.
 
 
 
 
 
 
 

Остаточні протоколи конкурсу ім. Т.Шевченка
01.лис.2019
Остаточні протоколи підсумків перевірки робіт Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
 

Відкриття конкурсу ім. Т.Шевченка
30.жов.2019

"Ну що б, здавалося, слова...

Слова та голос - більш нічого.

А серце б’ється-ожива,

Як їх почує!..

Тарас  Шевченко

30 жовтня 2019 року на базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. проведено ІІ етап ювілейного  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який започаткований у 2010 році як щорічний загальнонаціональний захід з метою виявлення творчої, обдарованої  молоді та сприяння піднесенню престижу української мови та літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

Цього року офіційне відкриття Конкурсу відбулося у місті Житомирі та проведено І етап у всіх ЗЗСО району та ОТГ. У ІІ (районному) етапі взяли участь 73 учні 5-11 класів із 21 ЗЗСО. Привітали учасників  начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Николайчук І.Т., завідувачка райметодкабінету Баєтул Н.С., методистка райметодкабінету  Олексюк Г.М.

За 9 років існування Конкурсу школярі Кіцманщини активно брали участь у мовно-літературних змаганнях і мали вагомі здобутки завдяки спільній наполегливій праці  учнів та вчителів, підтримці батьків, міцним знанням, любові до рідної мови та творчості  Т.Шевченка. 9 511 учнів змагалися у шкільному етапі, із 1337 переможців І етапу 457 стали призерами ІІ етапу, з них 72 школярів захищали честь району  в  ІІІ(обласному) етапі і  вибороли 24 призових місця: 6 перших, 6 других і 12 третіх. 16 учнів стали учасниками ІV (фінального) етапу Конкурсу і  п’ятеро здобули 2 перших , 2 других і 2 третіх місця.  Кожний із учасників філологічних змагань вписав свою сторінку в історію Конкурсу .

Міжнародний мовно-літературний конкурс Ім. Тараса Шевченка розпочав осінню естафету інтелектуальних творчих змагань серед школярів.  Бажаємо усім здоров’я,  успіхів та  нових перемог!

 

 

 

 

 

Районне методичне об'єднання вчителів математики
29.жов.2019
29 жовтня 2019 року на базі Вялявського ЗЗСО I-II ступенів відбулося районне методичне об'єднання вчителів математики Кіцманського району з теми: «Методична дискусія "Моделювання та розв'язання текстових задач практичного спрямування крізь призму наскрізних змістових ліній"». Відкрила засідання РМО вчителів математики Л.К. Одовійчук - керівник РМО вчителів математики, яка ознайомила всіх присутніх вчителів з планом роботи на засіданні. Цікаво та змістовно розкрив тему даного засідання професор, кандидат фізико - математичних наук, декан факультету математики та інформатики Черевко І.М. На засіданні з доповіддю на тему "Задачі практичного спрямування - основний мотиватор на уроках математики" виступила доцент кафедри математичного моделювання , кафедри фізико-математичних наук Г.П.Івасюк. Практичну сторону застосування математичних знань у житті "Формування практичної компетентності учнів на уроках математики" розкрила вчитель математики Вялявського ЗЗСО I-II ступенів П.В. Костащук. Про " Використання кейс - методу для практичних аспектів викладання математики - передумови адаптації учнів до сучасних реалій життя" розповів вчитель математики Вялявського ЗЗСО I-II ступенів І.В.Ісар доповідь була цікава та корисна для практичного застосування. Поділилися своїм досвідом «Презентація моделей та розв'язання задач практичного спрямування з обласного Турніру юних математиків Буковини» вчитель математики Малятинецького ЗЗСО I-II ст. С.І. Тимофійчук та вчитель математики Мамаївського ЗЗСО I-II ст. Л.В. Кошарюк. Актуальним стало питання " Порядок підвищення кваліфікації педагогічних працівників" Постанова Кабінету міністрів №800 від 21.08.2019, яке розкрила заступник директора з НВР роботи Малятинецького ЗЗСО I-II ст. С.М. Гулей. Про " Участь школярів району у Всеукраїнському та Міжнародному математичних конкурсах "Кенгуру 2019"," Кенгуру 2020" - доповідала керівник РМО вчителів математики Л.К. Одовійчук і побажала всім присутнім вчителям бути взірцем освіти, культури та відносин у суспільстві, що буде сприяти зросту довіри до вчителів у нашій країні. По закінченню даного заходу всі присутні подякували доповідачам за цікаві теми. Учасники засідання значно поповнили свої теоретичні та практичні знання, переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого. Засідання пройшло у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи вчителів на нові звершення та здобутки у роботі
 
 
 
 
 
 
 

До уваги!
22.жов.2019
 

Семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи
21.жов.2019
Як правильно організувати інклюзивне навчання у школі - завдання, з якого чи не найбільше сьогодні виникає запитань. Саме тому районний методичний кабінет спільно з КЗ "Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр" провів семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району, Мамаївської, Неполоковецької та Ставчанської ОТГ з теми:"Забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами шляхом організації інклюзивного навчання в освітньому закладі". Під час організаційно-теоретичного модуля завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Баєтул Надія Сильвестрівна ознайомила присутніх із питанням організації методичного супроводу інклюзивної освіти у освітньому закладі та звернула увагу на умови соціальної адаптації дітей з особливими освітніми потребами. Директор КЗ "Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр" Олексюк Оксана Ярославівна детально охарактеризувала алгоритм дій заступника директора з навчально-виховної роботи під час організації інклюзивного навчання у освітньому закладі.
У деяких освітніх закладах вже є певний досвід роботи з питання організації інклюзивного навчання. Тому, під час практичного модуля семінару, заступник директора з навчально-виховної роботи Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. Корчинська Марія Миколаївна презентувала досвід роботи з питання:"Організація роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами у Мамаївському ЗЗСО І-ІІІ ст.", а заступник директора з навчально-виховної роботи Оршовецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Мельничук Світлана Іванівна поділилася досвідом роботи зі створення індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами.
Особливо цікаво проведено дискусійну панель з проблеми:"Реалії та перспективи інклюзивної освіти у освітньому закладі", модераторами якої виступили завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Баєтул Надія Сильвестрівна та директор КЗ "Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр" Олексюк Оксана Ярославівна. З учасниками семінару-практикуму проведено ділову гру: "Партнерство та взаємодія учасників освітнього процесу у вирішенні актуальних проблем інклюзії".
Зважаючи на актуальність проблеми, учасники семінару-практикуму виробили рекомендації, які сприятимуть належній організації освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами.
 
 
 
 
 

Навчання фахівців психологічної служби
21.жов.2019
16 жовтня 2019 року районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації спільно з КЗ «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр» організували та провели засідання районного методичного об’єднання для практичних психологів та соціальних педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти з теми «Теоретико-практичні аспекти психологічного супроводу інклюзивного навчання».
Захід відкрила методист-психолог Вашкеба Ю.М., ознайомила присутніх з планом роботи засідання та розповіла учасникам про роль фахівця психологічної служби в освітньому просторі дитини з особливими освітніми потребами, а також пояснила в чому полягає спільна робота  практичного психолога, асистента й учителя в інклюзивному класі та в чому  їх відмінність. Учасники методичного об’єднання обговорили інформаційні матеріали та нормативно-правову документацію психологічної служби.
Також фахівці психологічної служби під час навчального практикуму мали змогу повправлятися у складанні індивідуальної програми розвитку дитини з особливими освітніми потребами.
Директор Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру Олексюк О.Я. охарактеризувала категорії дітей з особливими освітніми потребами, виокремила проблеми упровадження інклюзивного навчання на сучасному етапі реформування освітянської галузі та розказала про особливості створення та роботи команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами.
Учасникам методичного об`єднання було представлено інклюзивно-ресурсний центр, де вони мали змогу ознайомитися з напрямками та завданнями роботи фахівців центру, з навчально-методичними посібниками та корекційними програмами, дидактичним матеріалом і обладнанням, яке використовується під час проведення занять. Присутнім особливо сподобалися інтерактивна проекція «Жива підлога» й інтерактивна сенсорна панель, а саме можливості, які вони дають.
Підсумовуючи роботу, учасники отримали чимало цікавої та корисної інформації, дізналися про різні психологічні вправи та дидактичний матеріал, які можна використовувати  у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
 
 
 
 
 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 12 - 22 з 1513

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою