Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.«Профілактика суїцидальних тенденцій у підлітків»
01.бер.2019
27.02.2019 р. на базі РМК відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА відбувся плановий методичний практикум для практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Профілактика суїцидальних тенденцій у підлітків» за участю завідувача науково-методичним центром практичної психології та соціальної роботи ІППОЧО, кандидата психологічних наук  Романовської Діани Дорімедонтівни.
Методист-психолог райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Вашкеба Ю.М. оголосила відкриття методичного практикуму та ознайомила учасників заходу із планом роботи.
Романовстка Д.Д. презентувала психологічний меседж «Організація профілактичної роботи в закладах освіти з попередження суїцидальної поведінки»,пояснила різницю між поняттями «суїцид» та «суїцидальна поведінка», ознайомила учасників із формами, типами, фазами, причинами суїцидальної поведінки, акцентувала увагу на алгоритмі швидкого реагування адміністрацій та педколективів закладів освіти в ситуаціях суїцидальної небезпеки та наголосила на проведенні обов’язкових заходів профілактичної роботи.
Вашкеба Ю.М.  методист-психолог РМК у своєму виступі зупинилася на десяти кроках із запобігання самогубства у шкільному середовищі та системі роботи з профілактики суїциду.
По завершенні практикуму фахівцями психологічної служби району  були прийняті методичні рекомендації.
Також в цей день для практичних психологів та соціальних педагогів була проведена психологічна майстерня з теми «Використання арттерапевтичних технологій у роботі фахівців психологічної служби системи освіти».
Майстер-клас з учасниками провела практичний психолог КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Заслонкіна Ольга Петрівна.
У теплій і дружній атмосфері учасники мали можливість попрацювати з асоціативними картами, мандалами та власними ресурсами, пізнавали свій внутрішній світ шляхом технік малювання та візуалізацій.
Збагачені цікавими методами роботи, практичні психологи та соціальні педагоги подякували Ользі Петрівні за майстер-клас, плідну та творчу співпрацю, гарно й корисно проведений час.
 
 
 
 
 

День відкитих дверей ЛДУ БЖД
15.лют.2019
 
 

Чужих дітей не буває!
03.лют.2019
       З метою поширення серед населення інформації про дітей з особливими освітніми потребами, про напрямки і методи їхньої соціалізації та навчання в закладах освіти, а також для психологічної підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами, 01 лютого 2019 року за ініціативи громадської організації «Особливі серед нас» на Кіцманщині,  у Мамаївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, для адміністрацій закладів загальної середньої освіти  та закладів дошкільної освіти, фахівців команди психолого-педагогічного супроводу, учнів ЗЗСО та батьків дітей з особливими освітніми потребами,був проведений інформаційно-просвітницький проект «Чужих дітей не буває».    
       Під час заходу,  Д’яченко Тетяна, голова ГО «Особливі серед нас» (мама особливої дитини), Бинда Ліна – практичний психолог, арт-терапевт, член УСП, наголосили на головні цінності та принципи інклюзії, представили інклюзивну освіту як модель соціального устрою, окреслилипоняття «Інклюзивна школа».Відзначили важливу роль команди психолого-педагогічного супроводу, розроблення індивідуальна програма розвитку учня з особливими освітніми потребами та наголосили на важливості взаємодіїучасників команди психолого-педагогічного супроводу під час складання та реалізації ІПР.
        Необхідну підтримку отримали батьки «особливчиків»:Що робити? Куди звертатися коли у вашій сім’ї з’явилася особлива дитина? Методики роботи з дитиною вдома.
 
 
 
 
 
 

До уваги!
14.січ.2019
15.01.2019р. у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації  відбудеться особистий прийом громадян Директором Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Палійчук О.М.
 

ТЕРМІНОВО ДО УВАГИ, ВИЗНАЧЕНА ДАТА КОНКУРСУ!
22.гру.2018
28 грудня 2018 року о 10.00 в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться  конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».
 
 

Остаточні результати конкурсу ім. П. Яцика
10.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика з української мови:
 

У 2019 році ЗНО пройде з 20 травня до 12 липня
06.гру.2018
 
 
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.


 

Остаточні результати з української та літератури
06.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української та літератури:
 
 

Попередні результати з українознавства
03.гру.2018
Попередні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з українознавства:
 
8,9,10,11 клас - завантажити
 

Остаточніі результати з економіки
03.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:
 
 

Оголошується конкурс !
30.лис.2018
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр»
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».
 
Повне найменування комунальний заклад «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру: вулиця Шевченка 7, м. Кіцмань, Кіцманський  район,  Чернівецька область, 59300.

Найменування посад:

Вчитель-логопед;

Олігофренопедагог;

Тифлопедагог;

Сурдопедагог;

Практичний психолог;

Вчитель-реабілітолог.

Умови оплати праці:

 – На педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги до педагогічнийх працівників ІРЦ:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста  за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”), “Психологія” (“Практична психологія”), “Фізичне виховання” («Лікувальна фізкультура») за кваліфікацією олігофренопедагога, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, логопеда (вчителя-логопеда), психолога (практичного психолога).

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

– претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300, наступні  документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору в громадсько-політичному тижневику «Вільне життя» та на офіційному веб-сайті відділу освіти молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації (головна сторінка). Останній день прийняття документів 14 грудня 2018 року.


Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

– конкурс проводитиметься  20 грудня 2018 року за адресою:

Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300 (перший поверх).

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті відділу освіти молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації (головна сторінка).

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у директора Центру Олексюк Оксани Ярославівни за телефоном: +380509368586 (email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ) або за адресою: Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300 (перший поверх).

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту затверджений рішенням ХХVІ  сесії Кіцманської районної ради VІІ скликання № 434-26/18 від 29.11.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр». 


Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду педагогічних працівників ІРЦ

Міжнародні документи у сфері інклюзивної освіти.

Право дітей з особливими освітніми потребами (далі – ООП) на освіту в Законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту».

Порядок організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 № 872  (зі змінами).

Порядок комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України 06.02.2015 № 104/52.

Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 617. Положення про ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 (зі змінами).

Сутність та класифікація порушень психофізичного розвитку.

Причини порушень психофізичного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями слуху (глухих дітей та дітей зі зниженим слухом).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями зору (глухих дітей та дітей зі зниженим зором). Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення (в т.ч. з дислексією).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з аутизмом.

Психолого-педагогічний супровід дітей зі складними порушеннями розвитку.

Загальна характеристика сучасної системи надання послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 12 - 22 з 1487

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою