Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Остаточні результати з української та літератури
06.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української та літератури:
 
 

Попередні результати з українознавства
03.гру.2018
Попередні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з українознавства:
 
8,9,10,11 клас - завантажити
 

Остаточніі результати з економіки
03.гру.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки:
 
 

Оголошується конкурс !
30.лис.2018
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр»
Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».
 
Повне найменування комунальний заклад «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр».

Юридична адреса інклюзивно-ресурсного центру: вулиця Шевченка 7, м. Кіцмань, Кіцманський  район,  Чернівецька область, 59300.

Найменування посад:

Вчитель-логопед;

Олігофренопедагог;

Тифлопедагог;

Сурдопедагог;

Практичний психолог;

Вчитель-реабілітолог.

Умови оплати праці:

 – На педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Кваліфікаційні вимоги до педагогічнийх працівників ІРЦ:

вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста  за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”), “Психологія” (“Практична психологія”), “Фізичне виховання” («Лікувальна фізкультура») за кваліфікацією олігофренопедагога, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога, логопеда (вчителя-логопеда), психолога (практичного психолога).

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:

– претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою)  до Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300, наступні  документи:

– копію паспорта громадянина України;

– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

– копію трудової книжки;

– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсного відбору в громадсько-політичному тижневику «Вільне життя» та на офіційному веб-сайті відділу освіти молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації (головна сторінка). Останній день прийняття документів 14 грудня 2018 року.


Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

– конкурс проводитиметься  20 грудня 2018 року за адресою:

Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300 (перший поверх).

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті відділу освіти молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації (головна сторінка).

Інформацію з питань проведення конкурсу можна отримати у директора Центру Олексюк Оксани Ярославівни за телефоном: +380509368586 (email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ) або за адресою: Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр, вул. Т.Шевченка,7,  м. Кіцмань, 59300 (перший поверх).

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту затверджений рішенням ХХVІ  сесії Кіцманської районної ради VІІ скликання № 434-26/18 від 29.11.2018 року «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу «Кіцманський інклюзивно-ресурсний центр». 


Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду педагогічних працівників ІРЦ

Міжнародні документи у сфері інклюзивної освіти.

Право дітей з особливими освітніми потребами (далі – ООП) на освіту в Законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту».

Порядок організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 № 872  (зі змінами).

Порядок комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України 06.02.2015 № 104/52.

Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 617. Положення про ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 (зі змінами).

Сутність та класифікація порушень психофізичного розвитку.

Причини порушень психофізичного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з інтелектуальними порушеннями.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей із затримкою психічного розвитку.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями слуху (глухих дітей та дітей зі зниженим слухом).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями зору (глухих дітей та дітей зі зниженим зором). Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з порушеннями мовлення (в т.ч. з дислексією).

Особливості розвитку, навчання та виховання дітей з аутизмом.

Психолого-педагогічний супровід дітей зі складними порушеннями розвитку.

Загальна характеристика сучасної системи надання послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

 

 

«Учитель року – 2019» номінація «Вчитель інклюзивного класу»
30.лис.2018
28.11.2018 р. розпочався І зональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» номінація «Вчитель інклюзивного класу». Конкурсанти  Фесик Ганна Петрівна, асистент вчителя Шишківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Чебан Юлія Сергіївна та Чебан Ольга Сергіївна – вчителі початкових класів Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2,  пройшли конкурсні випробування «Урок», «Методичний практикум», «Практична робота» та «Проект».
 
 
 
 
 
 

Засідання районного методичного об’єднання вчителів курсів духовно-морального спрямування
29.лис.2018
Відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів курсів духовно-морального спрямування закладів загальної середньої освіти Кіцманського району з теми: «Розкриття творчого потенціалу учнів засобами курсів духовно-морального спрямування» (за матеріалами конкурсу «Юні знавці Біблії»). Учасниками засідання були: директор Благодійного фонду «Живи, Буковино» -Бербека Василь Володимирович та вчителі курсів духовно-морального спрямування закладів загальної середньої освіти району.
Василь Володимирович – директор благодійного фонду, поділився своїм досвідом роботи з вчителями та продемонстрував відео презентацію системи роботи благодійного фонду «Живи, Буковини».
Учасники методичного об'єднання почерпнули для себе багато нової та корисної інформації, отримали безліч порад для розкриття творчого потенціалу учнів. Бербека Василь Володимирович  подарував вчителям підручники та методичну літературу для використання в роботі. По завершенні засідання були підведені підсумки роботи та прийняті методичні рекомендації.
 
 
 
 
 

Остаточні результати з математики.
27.лис.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:
 
 
11 клас - завантажити
 

Остаточні результати з англійської мови.
25.лис.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:
11 клас - завантажити
 

Остаточні результати з екології.
25.лис.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:
 
 

Остаточні результати з правознавства.
25.лис.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства:

10- 11 клас - завантажити
 

Набір на навчання у 2019 році
22.лис.2018
Управління ДСНС України у Чернівецькій області оголошує набір на навчання у 2019 році у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за державним замовленням.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України в галузі безпеки людини. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини – European Fire Service Colleges Association (EFSCA).
У складі Університету 4 інститути (навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки, навчально-науковий інститут цивільного захисту, навчально-науковий інститут психології та соціального захисту, інститут післядипломної освіти).
ЧОМУ САМЕ ДО НАС?

Курсанти ЛДУ БЖД під час навчання проживають в сучасних та комфортних гуртожитках, забезпечуються щоденним 3-х разовим харчуванням, форменим одягом, безкоштовним лікуванням, щомісячно отримують стипендію та мають змогу відвідувати різноманітні гуртки, спортивні секції, читальні зали.

Однією із основних переваг навчального закладу є обов’язкове працевлаштування випускників в підрозділах ДСНС України з одночасним присвоєнням спеціального звання лейтенант служби цивільного захисту. 

ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДСНС УКРАЇНИ

Особи рядового і начальницького складу ДСНС України під час проходження служби (навчання)  звільняються від військового обов’язку та перебувають на спеціальному обліку ДСНС України.

Законодавством України встановлено термін проходження служби в підрозділах ДСНС України, що становить 25 років. Навчання в ЛДУ БЖД на денній формі  зараховується до загального стажу проходження служби.

Під час проходження служби  особи рядового і начальницького складу забезпечуються форменим та спеціальним одягом, безкоштовним  лікуванням та медико-психологічною реабілітацією.

Щорічні основні та інші види відпусток, а також звільнення від виконання обов’язків у зв’язку із хворобою,  службові  відрядження,  як за  кордон, так і в межах України є оплачуємі.  

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Особи рядового і начальницького складу мають право на:

- медичне та санаторно-курортне забезпечення себе та членів сім’ї;

- забезпечення житлом;

- виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі, травми або поранення, захворювання чи інвалідності.

За інформацією щодо умов вступу звертатись за адресою:

м. Кіцмань, вул. Шевченка,2, Кіцманський РС УДСНС України

у Чернівецькій області

тел. (03736) 2-13-91

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 45 - 55 з 1513

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою