Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.До уваги керівників закладів освіти.
05.тра.2018
В неділю 6 травня, о 10.00  у с. Реваківцях, (на території кінно-спортивно клубу "Троя") проводиться  фестиваль «Фестини творчих родин на Юрія у кіцманчан» .
Запрошуються керівники та педагогічні колективи закладів освіти району.
Урочисте відкриття фестивалю о 14.00


 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти!
02.тра.2018
Засідання Кіцманської районної психолого-медико-педагогічної консультації відбудеться 11 травня 2018 р. о 09.30 год. у приміщенні відділу освіти, молоді та сорту Кіцманської райдержадміністрації (районна ПМПК).
Cписок учнів, які проходитимуть обстеження подати до 10.05.2018 р. на e-mail: oleksjuk.oksana@ukr.net
Психолого-педагогічне вивчення дитини буде здійснюватись тільки в присутності батьків або осіб, які їх замінюють, за наявності таких документів:

паспортів батьків;

свідоцтва про народження дитини (копія);

"Картки стану здоров'я і розвитку дитини";

"Історії розвитку дитини" (форма 112/о);

"Індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда", якщо дитина інвалід;

зошитів з рідної мови, математики (якщо дитина навчається), малюнків;

висновків шкільної психолого-медико-педагогічної комісії про динаміку та якість засвоєння знань дитиною;

документів про додаткові обстеження дитини (якщо такі є);

письмової згоди батьків або осіб, які їх замінюють, щодо надання дозволу на обробку персональних даних дитини, отриманих в процесі психолого-педагогічного вивчення (надається під час засідання).

 

Конкурс імені академіка І.Павлюк
27.кві.2018
26 квітня відбувся конкурс з визначення претендентів на районну учнівську стипендію імені академіка І.Павлюк. Даний конкурс запроваджений з метою підтримки талановитих дітей та їх стимулювання на досягнення високих результатів у навчальній та дослідницькій роботі з біології та екології.  З вітальним словом до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, голова експертної комісії  С.В. Баєтул. Світлана Василівна побажала всім міцного здоров'я  та високих результатів. За рішенням експертної комісії переможцем районного конкурсу у 2017/2018 н.р. стала учениця 10 класу Нижньостановецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Якимчук Яна  (вчитель Ткачук О.В.) , ІІ місце виборов- учень 10 класу   Шишківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Гулей Василь (вчитель Візнюк О.Я.),ІІІ місце- учень 10 класу Нижньостановецького ЗЗСО І-ІІІ ст.  Миронюк Олександр (вчитель Ткачук О.В.). Вітаємо Вас з перемогою!
 
 
 

"Формування здоров'язберігаючої компетентності учнів на уроках основ здоров'я "
27.кві.2018
25 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів основ здоров'я з проблеми: "Формування здоров'язберігаючої компетентності учнів на уроках  основ здоров'я ". Відкрила засідання завідувач райметодкабінету Н.С. Баєтул. Надія Сильвестрівна окреслила основні шляхи формування здоров'язберігаючої компетентності учнів не тільки на уроках основ і здоров'я, але й при викладанні інших предметів. З учасниками засідання було проведено,  вчителем основ здоров'я Стрілецькокутського ЗЗСО І-ІІІ ст. Боднарюк О.М., тренінг "Спілкування з дорослими" (з курсу "Вчимося жити разом"). Родзинкою засідання був педагогічний маркетинг з теми: "Впровадження здоров'язберігаючих технологій у освітній процес ", який підготували вчителі основ здоров'я Стрілецькокутського ЗЗСО І-ІІІ ст. Боднарюк О.М. та Шишківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Візнюк О.Я.  Цікаво пройшов педагогічний діалог з проблеми: "Спільними зусиллями будуємо Нову українську школу." Учасники засідання обмінялися думками та прийняли ряд рекомендацій .
 
 
 

До уваги керівників ЗЗСО.
24.кві.2018
Методичне об'єднання для практичних психологів та соціальних педагогів переноситься з 25.04.2018 року на травень. Дату буде повідомлено додатково.
 

До уваги керівників ЗЗСО.
24.кві.2018
27 квітня 2018 року о 12.00 на  базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 відбудеться вебінар на тему «Використання досвіду міжнародних моніторингових досліджень якості освіти в контексті впровадження інтегрованого курсу «Природничі науки» в старшій школі».

Запрошуються заступники з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

Гра «Сокіл» («Джура»)
20.кві.2018
19 квітня 2018 року на стадіоні м. Кіцмань відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В грі прийняли участь рої (команди)   16  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Після урочистого відкриття  команди змагалися на етапах: «Розбір і збір АК», «Відун», «Впоряд», «Підтягування на перекладині», «Метання гранати», «Добре діло», «Рятівник», «Стрільба з пневматичної гвинтівки»
За рішенням складу суддівської колегії найбільшу кількість балів здобув та став переможцем рій Лашківського  ЗЗСО І-ІІІ ст. Саме він представлятиме наш район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться 03-06 травня 2018 року в м. Чернівці, ІІ місце зайняв рій Реваківського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІІ місце  у рою Шипинського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Дякуємо всім командам за участь, а переможцям бажаємо успішного виступу на обласних змаганнях.

 

 

 

Директорам ЗЗСО І -ІІІ ст.
20.кві.2018
Просимо терміново 24.04.2018р. до 15.00 год.
На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від 04.04 2018 № 158 "Про проведення навчальних стрільб з автомата Калашникова бойовими набоями для учнів закладів освіти  району"
Надати списки юнаків 11 класів , які вивчають предмет " Захист Вітчизни" та склали заліки з правил безпеки і ознайомлені з матеріальною частиною зброї, мають навики користування нею. (за формою, що додається)
Для підготовки організованого виїзду 26.04.2018 р.в с. Ропча Сторожинецького району

Інформацію подавати на ел. адресу  krmkvo@ukr.net

 

До уваги керівників ЗЗСО.
20.кві.2018
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та листа №1/9-222 від 11 квітня 2018 року «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року» з 16 квітня 2018 року на базі ІСУО та КУРС: Школи починається впровадження системи конкурсного вибору підручників.
Наказ МОНУ від 02.04.2018 року № 310 Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти


Пропонуємо ознайомитись з інструкціями по роботі в системі.
Посилання на інструкцію для закладів освіти

Посилання на інструкцію для органів управління освітою

 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти!
18.кві.2018
20.04.2018 року о 10.00 у великій залі Кіцманської райдержадміністрації відбудеться розширена нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Мельничук Г.Г. щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”. На нараду запрошуються голови сільських, селищної рад, голови Кіцманської та Мамаївської ОТГ, керівники закладів загальної середньої освіти.
 
Семінар керівників ЗЗСО, який мав відбутися 20.04.2018 року  на базі В.Становецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, перенесено на 27.04.2018.
 
З повагою в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту  О. Антимійчук
 

"Алгоритми підготовки та розв'язання питань сертифікаційної роботи з хімії"
17.кві.2018
12 квітня 2018 року на базі Кіцманської районної гімназії методистом науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидатом хімічних наук - Чухненко Поліною Сергіївною, проведено засідання методичної студії з проблеми: "Алгоритми підготовки та розв'язання питань сертифікаційної роботи з хімії". У роботі методичної студії взяли участь завідувач    РМК    відділу    освіти,  молоді  та  спорту   райдержадміністрації Н.С.  Баєтул,   заступник   директора   з   навчально - виховної    роботи А. В. Олексюк,  вчителі хімії району. Учасники методичної студії мали змогу  ознайомитися зі змінами у сертифікаційній роботі ЗНО-2018 з хімії,затвердженими 17 жовтня 2017 року. Поліною Сергіївною було окреслено етапи підготовки та розкрито послідовність тем для найкращого системного усвідомлення значного обсягу матеріалу, що виноситься на ЗНО з хімії. Учасники студії зупинилися на розв'язанні найскладніших завдань сертифікаційної роботи та завдань пробного ЗНО-2018, а також обговорили Проект програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, яку заплановано ввести в дію з 2020 року.
 
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 56 - 66 з 1487

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою