Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Остаточні результати з хімії.
05.лис.2018
Остаточні результати засідання журі ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:
 
11 клас - завантажити
 

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.
04.лис.2018
03 листопада 2018 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. В цей день на базі Лашківського ЗЗСО І-ІІІ ст.  проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. Відкрила олімпіаду завідувач райметодкабінету Н.С. Баєтул, яка привітала всіх присутніх та звернула увагу на організаційні питання проведення олімпіади. Всього в олімпіаді з хімії прийняло участь 46 учнів.
 
 

День Відкритих дверей .
26.жов.2018
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності запрошує на навчання юнаків та дівчат у 2019 році.
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – сучасна навчально – наукова база, європейська якість освіти, стажування за кордоном, широкі можливості для самореалізації.
День Відкритих дверей відбудеться 03 листопада 2018 року початок о 11 год. 00 хв. (м.Львів, вул.Клепарівська,35)
Бажаючим відвідати вищезазначений навчальний заклад звертайтеся за адресою : м.Кіцмань, вул. Шевченка,2, тел. 2-13-91 Кіцманський РС УДСНС України у Чернівецькій області.
 

 

 

Семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної.
19.жов.2018

На базі Кіцманської районної гімназії 18 жовтня 2018 р. відбувся семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної з проблеми: «Організація освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

Учасники зібрання відвідали фрагмент тренінгового заняття за методикою тімбілдінгу з учнями 10 класу, проведеного класним керівником Рихло Калиною Василівною та ознайомилися з іншими вправами, презентованими практичним психологом Шевчук Оксаною Миколаївною, з метою формування єдиного командного духу.

Учителі гімназії презентували досвід упровадження педагогіки партнерства у становленні обдарованої дитини підчас проведення індивідуальних занять з підготовки до олімпіад та ЗНО. Зокрема, учитель географії Гудима Марина Вікторівна показала фрагмент індивідуального заняття на тему «Рельєф, тектонічна та геологічна будова та мінеральні ресурси України». Це була робота з учнями під час підготовки до олімпіади. Учитель історії Бугай Галина Степанівна та вчитель української мови та літератури Остапюк Оксана Іванівна презентували заняття, які відтворювали роботу з гімназистами, а саме підготовку до ЗНО. Галина Степанівна провела заняття на тему «Візуальні джерела: видатні діячі козацтва та їх діяльність», а Оксана Іванівна провела коучинг на тему «Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» Композиція, сюжет, проблематика твору. Образи роману. Еволюція Нечипора Варениченка: від правдошукацтва до розбійництва».

Одним із ключових компонентів концепції Нової української школи є педагогіка партнерства – педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Ці питання зібрали команду однодумців, заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл району, педагогів, батьків та учнів гімназії на методичному заході, який провела Олексюк Аліна Валентинівна з використанням інтерактивних методик у формі дискусійної панелі на тему «Педагогіка партнерства – очікування, ідеї, дії».

Педагоги мали можливість опанувати цікаві методи і прийоми планування роботи з учнями та їх батьками через вправи «Мій потенціал», «Квік – налаштування» на позитивну співпрацю, технологія кайрос-менеджменту. Було опрацьовано теоретичні засади педагогіки партнерства, складено методичне панно «Основні шляхи співпраці – спілкування з батьками відповідно до концепції Нової української школи», окреслено програму дій через методичний пазл «Модель взаємодії гімназії, батьків і учнів».

 

 

 

РМО вчителів географії та економіки
13.жов.2018
На базі Ошихлібського ЗЗСО І-ІІІ ст. 12 жовтня 2018 р. відбулося РМО вчителів географії та економіки з проблеми: "Методи стимулювання і мотивації навчально-пізнавальної діяльності школярів на уроках географії та економіки"
 В роботі районного методичного об'єднання  взяли участь вчителі географії та економіки. Бабюк С. Д. (вчитель Ошихлібського ЗЗСО І-ІІІ ст.) показала презентацію своєї роботи з даного питання. Було проведено вернісаж методичних ідей учасниками РМО. Викликав цікавість і захоплення виховний захід "Гордість нашого села"
 
 
 

День працівника освіти!
05.жов.2018
4 жовтня 2018 року в Кіцманському районному будинку творчості та дозвілля  відбулося  святкове зібрання  для представників педагогічних колективів закладів  загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних  закладів, Кіцманського технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, працівників відділу освіти, молоді та спорту та ОТГ.   Учасники дійства вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Героїв.
На  урочисту подію завітали  очільники влади : т.в.о. голови Кіцманської  районної державної адміністрації  Ю.Д.Косар, голова Кіцманської районної ради П.В.Лумей , заступник голови  Кіцманської РДА Г.Г.Мельничук. заступник  голови Кіцманської районної ради І.С.Гулей, Кіцманський міський голова С.Б.Булега, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА І.Т.Николайчук , начальник відділу з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту Кіцманської міської ради Т.С.Тарановська. Гості привітали із професійним святом учасників урочистого заходу та взяли участь у нагородженні педагогів спільними Почесними грамотами, грошовими преміями, цінними подарунками від райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти, молоді та спорту, районної організації працівників профспілки  за багаторічну самовіддану творчу працю, вагомі успіхи в справі навчання й виховання дітей, молоді та з нагоди  Дня працівника освіти.
Піднесеного  настрою додали виконанням музичної  композиції вихованці Кіцманського НВК та  вітаннями наймолодших школярів Реваківського ЗЗСО І-ІІІ ст
Щорічно 5 кращих педагогів району за високі досягнення в навчально-виховному процесі, сумлінну працю та з нагоди професійного свята нагороджуються премією імені Сергія  Шпойнаровського - першого директора Кіцманської гімназії.   Цього року лауреатами премії стали: Маковій Василь Дмитрович - директор Кіцманської ДЮСШ , Купчанко Параска Тодорівна - завідувач Брусницького ЗДО, Бебик Тетяна Петрівна - учитель української мови та літератури Неполоковецького ЗЗСО І-ІІІ ст., Шолда Світлана Денисівна- учитель англійської мови Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. та Гуцуляк Олена Олександрівна - викладач інформатики Кіцманського коледжу ПДАТУ.
В освітянській  родині цього дня вшанували й ветеранів праці, і молодих педагогів, які з вересня почали свою трудову діяльність на вчительській ниві. 
Упродовж дійства святковий настрій глядачам дарували вихованці будинку дитячої творчості: Нікіточкіна Ольга,  та дует саксофоністів у складі  Лизанчука Томаса та Пілата Олександра (керівник Я.Анучкін), Шевчук Аліна (керівник Н.Драгінда), танцювальний колектив "Сувенір"(керівник О.Верстюк); вокальна група "Веселкові передзвони" Дубовецького ЗЗСО І-ІІ ст.(керівник. Н.Гарматюк); в’язанку народних пісень - учасники зразкового ансамблю бандуристів "Передзвін" с.Шишківці (керівник Т.Островська); танцювальний колектив "Квіти Буковини" Неполоковецького ЗЗСО І-ІІІ ст.(керівник Н.Шкварчук).   Чудово справилися із роллю ведучих  освітянського святкового  зібрання учениця 11 класу Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст. Герман Христина та учитель історії Малятинецького ЗЗСО І-ІІ ст. Темофічук Ю.П.
Урочистості з нагоди Дня працівників освіти пройшли патріотично, піднесено, хвилююче й поетично.
 
 
 

Шановні колеги - працівники освітньої галузі Кіцманщини!
05.жов.2018
Яскравими барвами виграє на сонці початок жовтня, коли в Україні відзначають  День працівників освіти. 
Освітянська родина Кіцманщини усіх, хто обрав професію педагога  за покликом серця.    
У цей святковий день сердечно вітаємо Вас та висловлюємо Вам велику вдячність за постійну й щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, за терпіння, чуйність, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм, невтомний творчий пошук, прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.
Щире вітання молодим педагогам, які в цьому навчальному році вступили на благородний учительський шлях, влилися у шкільну родину з великим прагненням дарувати щодня часточку свого серця та знання вихованцям, бути не тільки успішним фахівцем високого рівня, володіти високоефективними технологіями, засобами і методами навчання, а й усвідомлювати сутність динамічних змін у світлі реформ Нової української школи.
Дорогі  вихователі, учителі, працівники й ветерани освітянської ниви!
Бажаємо Вам міцного здоров’я й довголіття, енергії, натхнення для досягнення нових успіхів у професійній діяльності та виконанні  достойної місії, дарованої Богом. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту й родинного затишку, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів !
 
Із професійним святом!
Николайчук Іван Тарасович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації;
Подільчук Микола Корнійович, голова Кіцманського райкому профспілки працівників освіти;
Баєтул Надія Сильвестрівна завідувач райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації.
 
 

День народження видатного педагога сучасності, мислителя і порадника, поета і письменника!
01.жов.2018
28 вересня - знаменний для усіх освітян день - День народження видатного педагога сучасності, мислителя і порадника, поета і письменника, Людини з великої літери - Василя Олександровича Сухомлинського. По всій Україні та за її межами у цей день згадують  великого трудівника педагогічної ниви. Завершується педагогічний марафон, присвячений 100-річному ювілею, який розпочався у Павлиській школі і пройшов у всіх українських містечках і селах, доторкнувся душі й серця кожної  людини, дитини.   У освітніх закладах Кіцманщини упродовж вересня відбулися заходи-вшанування видатного Учителя: педагогічні читання, засідання "круглих столів", години спілкування з учнями, літературні світлиці,читання та інсценізації притч, казок, оповідань зі збірок В.Сухомлинського, перегляди відеофільмів про життя і діяльність видатного педагога століття, проведено уроки доброти, виставки творів, оформлено ювілейні плакати.
 На базі районного методичного кабінету проведено методичну студію  з теми "- "Досвід творчого впровадження ідей науково-педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського та актуальні проблеми сучасної школи". У методичному заході взяли участь: завідувач  науково-методичного центру виховної роботи та позашкільної освіти, відмінник освіти України - Старовойт Петро Сергійович; виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу - Антимійчук Оксана Володимирівна; головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Галіцька Любов Миколаївна;  методисти райметодкабінету-ведучі заходу -  Олексюк Г.М., Вашкеба Ю.М., учитель історії Малятинецького ЗЗСО І-ІІ ст. Темофійчук Ю.П., педагоги закладів загальної середньої освіти району та об’єднаних громад.
На захід завітали  молодші школярі Кіцманського навчально-виховного комплексу, які під керівництвом учителів Николайчук Н.К. та Кардинал Н.І.  розповіли про життя В.Сухомлинського, інсценізували його  оповідання "Яблуко в осінньому саду", привітали присутніх  педагогів із професійним святою, додали настрою та натхнення до спілкування.
Методична студія відбулася у формі педагогічних читань, експрес-вікторини про життєвий шлях і педагогічну спадщину В.О.Сухомлинського та пізнавальної педагогічної дискусії, під час яких педагоги обговорювали проблеми, що стоять перед українською освітою, та дискутували  з питань актуальності окремих концепцій, ідей, положень, принципів особистісно орієнтованого навчання і виховання учнівської молоді, висловлених В.Сухомлинським,  для Нової української школи.
Упродовж педагогічної дискусії проведена робота у групах, учителі узагальнили та спроектували у вигляді схем, таблиць  поняття "Сучасний учень", "Сучасний учитель", "Сучасна школа", "Педагогічні здібності", "Педагогічні техніки". На завершення заходу педагоги були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту та заспівали   пісню про вчительку. Спілкування було жвавим і невимушеним, із позитивними емоціями, корисним для практичної роботи.
 
 
 

Заняття Школи професійного зростання заступника директора
28.вер.2018
Третє навчальне заняття Школи професійного зростання заступника директора з навчальної, навчально-виховної роботи відбулося в режимі вебінару 27 вересня 2018 року.
 
 
 

Дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!
25.тра.2018
Сердечно вітаємо Вас зі святом останнього дзвоника та закінченням 2017/2018 навчального року!
Для більшості школярів цей день  знаменує успішне подолання чергової сходинки на шляху  до пізнання, початок веселої пори канікул, активного відпочинку, незабутніх вражень та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.
Для випускників  малиновий передзвін шкільного дзвоника справді останній. Ми твердо віримо, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, Ви впевнено  крокуватимете до обраної цілі, підкорюватимете нові вершини життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення  у складний для України час випробувань і тривог.
Віримо, що Ваші успіхи стануть найвищою нагородою Вашим наставникам та батькам, які вклали у Вас свою душу, любов, доброту, щедрість, знання.
Висловлюємо безмежну вдячність  усім педагогам Кіцманщини за  щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу працю, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання.. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші учні були одними з кращих.
Особлива подяка батькам за толерантність, мудрість, постійну підтримку і допомогу  упродовж  навчально-виховного процесу і щиро бажаємо, щоб діти обов’язково виправдали батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.
Бажаємо усім  добра і благополуччя, міцного здоров’я і миру, віри й щасливої життєвої долі, вагомих успіхів і здійснення мрій!
 
З повагою
 
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА І.Т.Николайчук,
Голова районної організації профспілки працівників освіти М.К.Подільчук
 
 
 

 

 

 

Відбулось ЗНО з української мови і літератури
25.тра.2018
У четвер, 24 травня 2018 р. було проведено обов’язкове для усіх учасників зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація шкільного курсу з української мови, а також як вступний тест для бажаючих вступати до закладів вищої освіти у цьому році.
У Кіцманському окрузі працювали 2 пункти тестування: №1 на базі Кіцманського ЗЗСО І – ІІІ ст, №2 – на  на базі Мамаївського ЗЗСО І – ІІІ ст. №2. Цього року участь у тестуванні взяли 404 особи. 
Результати тестування з української мови і літератури будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 15 червня.
Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.
Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії за посиланням http://testportal.gov.ua/dodsession/  

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 67 - 77 з 1513

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою