Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Районне свято "Вернісаж особистостей"
18.тра.2018
16 травня  2018 року приміщення Кіцманського районного будинку народної творчості та дозвілля засвітилося посмішками учнів та вчителів  закладів загальної середньої освіти Кіцманщини, які зібралися на традиційному районному святі "Вернісаж особистостей" для талановитої, обдарованої молоді, яке стало підсумком роботи дитячих та педагогічних колективів, інтелектуальних змагань за весь навчальний рік.
Присутніх переповнювали хвилюючі та радісні почуття, адже всі прийшли привітати тих, хто успішно, результативно підкорював цього навчального року інтелектуальні, творчі, науково-дослідницькі вершини - призерів  обласних  та  Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародних  творчих конкурсів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук.
Адже цього 2017/2018 навчального року у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук учні Кіцманського району вибороли всього 40 призових місць, троє школярів стали переможцями Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.
Серед зоряного олімпу талантів Кіцманщини у цьому навчальному році найуспішнішими стали  учні Кіцманської районної гімназії, які  зайняли 9 призових місць у обласних олімпіадах з основ наук і здобули 9 перемог у ІІ(обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук. Учениця  9 класу гімназії Кошурба Анастасія  стала переможцем (І місце) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і стала номінантом на одержання Президентської стипендії для обдарованих дітей.
Шестеро учнів Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст. стали призерами у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.
Учень 10 класу Верхньостановецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Рудніцький Олександр зайняв І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії та ІІІ місце у IV етапі. Аврам Вадим, учень Драчинецького опорного ЗЗСО І-ІІІ ст. Аврам Вадим став першим серед юних істориків області та третім у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії.
Приємно відзначити учнів Кіцманської районної гімназії, які брали участь і перемогли у кількох олімпіадах та конкурсах. Це: Шевчик Дмитро - учень 10 класу, який виборов І місце у обласній олімпіаді з економіки, ІІ місце з трудового навчання, ІІІ місце - з географії та ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МБАН; Ровда Валентина-учениця 10 класу зайняла ІІІ-ті місця у обласних олімпіадах з німецької мови та зарубіжної літератури,  ІІ місце - у ІІІ етапі  Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. Дев’ятикласниця Суховерхівського ЗЗСО І-ІІ ст. Веренчанська Олена  зайняла другу та третю сходинки п’єдесталу в обласних олімпіадах з української мови та літератури і зарубіжної літератури,  ІІІ місце здобула в обласному етапі конкурсу з української мови імені П.Яцика.
По 2 учні Верхньостановецького, Драчинецького, Нижньостановецького, Реваківського, Стрілецькокутського та Суховерхівського ЗЗСО стали призерами. У Киселівському опорному ЗЗСО І-ІІІ ст., Лашківському, Неполоковецькому, Оршовецькому та Ставчанському ЗЗСО І-ІІІ ст. - по одному переможцю.
Гордість за молоду творчу еліту району прийшли розділити: виконуючий обов’язки голови Кіцманської райдержадміністрції  Ю.Д.Косар, голова Кіцманської районної ради П.В.Лумей,    начальник  відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної   адміністрації І.Т.Николайчук, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки  Кіцманського району  М.К.Подільчук, міський голова Кіцманської об'єднаної територіальної громади  С.Б.Булега, освітяни району та представники засобів масової інформації. Почесні гості свята взяли участь у церемонії вручення грамот учням - переможцям,  учителям, що підготували таку надійну й  гідну зміну, керівникам навчальних закладів та подяк батькам учнів, побажали юним обдаруванням та їхнім наставникам миру, впевненості у власних силах, досягнення нових висот, а зірки на небосхилі Кіцманщини сяяли з кожним роком яскравіше.
 Про нелегкий шлях до перемог, щиру подяку наставникам та поради щодо  досягнення високих результатів юним обдаруванням висловили  учень Верхньостановецької школи Рудніцький Олександр, учитель історії Драчинецького опорного ЗЗСО Потічко Оксана Анатоліївна, мати Кошурби Анастасії.
Нинішні перемоги школярів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуально та духовного зросту. Попереду нові відкриття й здійснення мрій. Обдаровані діти - то краса і гордість нашого краю, це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави.
Святковий настрій допомогли створити переможці та призери обласних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів, вихованці Кіцманського районного Будинку дитячої творчості, вокальних та хореографічних  колективів Неполоковецького, Лашківського, Стрілецькокутського та Дубовецького закладів загальної середньої освіти.

   

 

Прохання всім не байдужим допомогти
11.тра.2018
Адміністрація Валявського ЗЗСО І-ІІ ст. просить допомоги у зборі коштів для хворого учня 6 класу Діагноз пухлина головного мозку.
Номер картки Приват Банку 5168757327875219
 

До уваги вчителів 4-х класів закладів загальної середньої освіти району
11.тра.2018
15.05.2018 року об 14.00 год. на базі відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА відбудеться вебінар - семінар з автором підручника М. Захарійчук для першого класу з проблеми "Реазізація дидактичних вимог до навчального забезпечення Нової української школи в навчально-методичному посібникові "Буквар" нового покоління".
 

До уваги!!! Не будьте байдужими.
11.тра.2018
Просимо долучитися всіх небайдужих до збору коштів на лікування Савчука Вадима, учня 4 класу Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Він вже переніс складну операцію, але попереду тривале лікування.
Діагноз: анапластична епендимома
Банківські реквізити для благодійних внесків: 5168757342250836 Приватбанк.
Отримувач Савчук Марта
 

До уваги керівників закладів освіти.
05.тра.2018
В неділю 6 травня, о 10.00  у с. Реваківцях, (на території кінно-спортивно клубу "Троя") проводиться  фестиваль «Фестини творчих родин на Юрія у кіцманчан» .
Запрошуються керівники та педагогічні колективи закладів освіти району.
Урочисте відкриття фестивалю о 14.00


 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти!
02.тра.2018
Засідання Кіцманської районної психолого-медико-педагогічної консультації відбудеться 11 травня 2018 р. о 09.30 год. у приміщенні відділу освіти, молоді та сорту Кіцманської райдержадміністрації (районна ПМПК).
Cписок учнів, які проходитимуть обстеження подати до 10.05.2018 р. на e-mail: oleksjuk.oksana@ukr.net
Психолого-педагогічне вивчення дитини буде здійснюватись тільки в присутності батьків або осіб, які їх замінюють, за наявності таких документів:

паспортів батьків;

свідоцтва про народження дитини (копія);

"Картки стану здоров'я і розвитку дитини";

"Історії розвитку дитини" (форма 112/о);

"Індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда", якщо дитина інвалід;

зошитів з рідної мови, математики (якщо дитина навчається), малюнків;

висновків шкільної психолого-медико-педагогічної комісії про динаміку та якість засвоєння знань дитиною;

документів про додаткові обстеження дитини (якщо такі є);

письмової згоди батьків або осіб, які їх замінюють, щодо надання дозволу на обробку персональних даних дитини, отриманих в процесі психолого-педагогічного вивчення (надається під час засідання).

 

Конкурс імені академіка І.Павлюк
27.кві.2018
26 квітня відбувся конкурс з визначення претендентів на районну учнівську стипендію імені академіка І.Павлюк. Даний конкурс запроваджений з метою підтримки талановитих дітей та їх стимулювання на досягнення високих результатів у навчальній та дослідницькій роботі з біології та екології.  З вітальним словом до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, голова експертної комісії  С.В. Баєтул. Світлана Василівна побажала всім міцного здоров'я  та високих результатів. За рішенням експертної комісії переможцем районного конкурсу у 2017/2018 н.р. стала учениця 10 класу Нижньостановецького ЗЗСО І-ІІІ ст. Якимчук Яна  (вчитель Ткачук О.В.) , ІІ місце виборов- учень 10 класу   Шишківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Гулей Василь (вчитель Візнюк О.Я.),ІІІ місце- учень 10 класу Нижньостановецького ЗЗСО І-ІІІ ст.  Миронюк Олександр (вчитель Ткачук О.В.). Вітаємо Вас з перемогою!
 
 
 

"Формування здоров'язберігаючої компетентності учнів на уроках основ здоров'я "
27.кві.2018
25 квітня 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів основ здоров'я з проблеми: "Формування здоров'язберігаючої компетентності учнів на уроках  основ здоров'я ". Відкрила засідання завідувач райметодкабінету Н.С. Баєтул. Надія Сильвестрівна окреслила основні шляхи формування здоров'язберігаючої компетентності учнів не тільки на уроках основ і здоров'я, але й при викладанні інших предметів. З учасниками засідання було проведено,  вчителем основ здоров'я Стрілецькокутського ЗЗСО І-ІІІ ст. Боднарюк О.М., тренінг "Спілкування з дорослими" (з курсу "Вчимося жити разом"). Родзинкою засідання був педагогічний маркетинг з теми: "Впровадження здоров'язберігаючих технологій у освітній процес ", який підготували вчителі основ здоров'я Стрілецькокутського ЗЗСО І-ІІІ ст. Боднарюк О.М. та Шишківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Візнюк О.Я.  Цікаво пройшов педагогічний діалог з проблеми: "Спільними зусиллями будуємо Нову українську школу." Учасники засідання обмінялися думками та прийняли ряд рекомендацій .
 
 
 

До уваги керівників ЗЗСО.
24.кві.2018
Методичне об'єднання для практичних психологів та соціальних педагогів переноситься з 25.04.2018 року на травень. Дату буде повідомлено додатково.
 

До уваги керівників ЗЗСО.
24.кві.2018
27 квітня 2018 року о 12.00 на  базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 відбудеться вебінар на тему «Використання досвіду міжнародних моніторингових досліджень якості освіти в контексті впровадження інтегрованого курсу «Природничі науки» в старшій школі».

Запрошуються заступники з навчально-виховної роботи ЗЗСО І-ІІІ ст.

 

Гра «Сокіл» («Джура»)
20.кві.2018
19 квітня 2018 року на стадіоні м. Кіцмань відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В грі прийняли участь рої (команди)   16  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Після урочистого відкриття  команди змагалися на етапах: «Розбір і збір АК», «Відун», «Впоряд», «Підтягування на перекладині», «Метання гранати», «Добре діло», «Рятівник», «Стрільба з пневматичної гвинтівки»
За рішенням складу суддівської колегії найбільшу кількість балів здобув та став переможцем рій Лашківського  ЗЗСО І-ІІІ ст. Саме він представлятиме наш район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться 03-06 травня 2018 року в м. Чернівці, ІІ місце зайняв рій Реваківського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІІ місце  у рою Шипинського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Дякуємо всім командам за участь, а переможцям бажаємо успішного виступу на обласних змаганнях.

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 78 - 88 з 1513

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою