Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Директорам ЗЗСО І -ІІІ ст.
20.кві.2018
Просимо терміново 24.04.2018р. до 15.00 год.
На виконання наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА від 04.04 2018 № 158 "Про проведення навчальних стрільб з автомата Калашникова бойовими набоями для учнів закладів освіти  району"
Надати списки юнаків 11 класів , які вивчають предмет " Захист Вітчизни" та склали заліки з правил безпеки і ознайомлені з матеріальною частиною зброї, мають навики користування нею. (за формою, що додається)
Для підготовки організованого виїзду 26.04.2018 р.в с. Ропча Сторожинецького району

Інформацію подавати на ел. адресу  krmkvo@ukr.net

 

До уваги керівників ЗЗСО.
20.кві.2018
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти» та листа №1/9-222 від 11 квітня 2018 року «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України №176 від 21 лютого 2018 року» з 16 квітня 2018 року на базі ІСУО та КУРС: Школи починається впровадження системи конкурсного вибору підручників.
Наказ МОНУ від 02.04.2018 року № 310 Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти


Пропонуємо ознайомитись з інструкціями по роботі в системі.
Посилання на інструкцію для закладів освіти

Посилання на інструкцію для органів управління освітою

 

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти!
18.кві.2018
20.04.2018 року о 10.00 у великій залі Кіцманської райдержадміністрації відбудеться розширена нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Мельничук Г.Г. щодо нагальних питань впровадження Закону України “Про освіту”. На нараду запрошуються голови сільських, селищної рад, голови Кіцманської та Мамаївської ОТГ, керівники закладів загальної середньої освіти.
 
Семінар керівників ЗЗСО, який мав відбутися 20.04.2018 року  на базі В.Становецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, перенесено на 27.04.2018.
 
З повагою в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту  О. Антимійчук
 

"Алгоритми підготовки та розв'язання питань сертифікаційної роботи з хімії"
17.кві.2018
12 квітня 2018 року на базі Кіцманської районної гімназії методистом науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, кандидатом хімічних наук - Чухненко Поліною Сергіївною, проведено засідання методичної студії з проблеми: "Алгоритми підготовки та розв'язання питань сертифікаційної роботи з хімії". У роботі методичної студії взяли участь завідувач    РМК    відділу    освіти,  молоді  та  спорту   райдержадміністрації Н.С.  Баєтул,   заступник   директора   з   навчально - виховної    роботи А. В. Олексюк,  вчителі хімії району. Учасники методичної студії мали змогу  ознайомитися зі змінами у сертифікаційній роботі ЗНО-2018 з хімії,затвердженими 17 жовтня 2017 року. Поліною Сергіївною було окреслено етапи підготовки та розкрито послідовність тем для найкращого системного усвідомлення значного обсягу матеріалу, що виноситься на ЗНО з хімії. Учасники студії зупинилися на розв'язанні найскладніших завдань сертифікаційної роботи та завдань пробного ЗНО-2018, а також обговорили Проект програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, яку заплановано ввести в дію з 2020 року.
 
 
 

Керівникам ЗДО.
17.кві.2018
У зв’язку з настанням теплого періоду року та збільшення ризиків виникнення спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в навчально-виховних закладах, 18.04.2018р.  о 14.00год. у відділі освіти, молоді та спорту  буде проведено семінар-навчання щодо дотриманням вимог санітарного та ветеринарного законодавства з питань організації харчування, якості і безпечності харчових продуктів спільно з Кіцманським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області. Явка завідувачів ЗДО обов’язкова.
 

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА
04.кві.2018
3 квітня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА.
На засіданні були присутні Миронко Інна Іванівна, головний спеціаліст  відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту ДОН Чернівецької ОДА та Бальон Марія Володимирівна, методист науково-методичного центру безперервної освіти ІППОЧО.
Атестаційною комісією ІІ рівня проатестовано 143 педагогів закладів дошкільної та загальної середньої освіти.
 
 
 
 
 

Колегія відділу освіти, молоді та спорту
30.бер.2018
Сьогодні  30 березня розпочала свою роботу колегія відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА
 
Питання, які розглядались на колегії:
Виконання Спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту та Кіцманського відділу поліції від 30.01.2017 № 53/10 «Про затвердження плану заходів щодо організації превентивно-профілактичної роботи з попередження злочинності і правопорушень серед учнівської молоді на 2017 рік»
                                                                                      Доповідає: Галіцька Любов Миколаївна,
                                                                                      головний спеціаліст відділу освіти, молоді
                                                                                      та спорту
 
Стан дитячого травматизму  під час освітнього процесу у освітніх закладах району та нещасні випадки невиробничого характеру.
                                                                                     Дововідає: Колісник Віктор Федорович,
                                                                                     методист районного методичного кабінету
 
 
 
 

Формування готовності до навчання і професійної кар'єри у ринкових умова
23.бер.2018
20.03.2018 року відбулось РМО вчителів географії та економіки з проблеми " Розвиток ініціативності та підприємливості учнів як складова формування готовності до навчання і професійної кар'єри у ринкових умовах" :
- Популяризація інноваційних підходів до вирішення сучасних економічних проблем, що сприяють розвитку лідерських якостей учнівської молоді - методист РМК Маленко Марія Іванівна;
 
- Вернісаж учнівських бізнес-ідей " Стартап юніор - 2" - Вчителі та учні:Кіцманського, Лужанського,Реваківського,Мамаївського № 2 ,Шипинського ЗЗСО;
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ВІТАЄМО!!!
07.бер.2018
 

Наказ ВОМС від 06.03.2018 №88
06.бер.2018
 

Директорамзакладів загальної середньої освіти, вчителям образотворчого мистецтва.
05.бер.2018
Шановні колеги, районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту повідомляє, що засідання районного методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва, яке мало відбутись 07.03.2018 року в  Іванківському закладі  загальної середньої освіти I-IIступенів, переноситься на 21.03.2018 року і буде проведено у залі засідань відділу освіти, молоді та спорту. Початок о 10.00 годині.
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 89 - 99 з 1513

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою