Головне меню
Головна
Мапа сайту
Новини
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Навчальні заклади району
Пошук по сайту
Веб-каталог
Накази та листи ВО
Файловий сейф
Лінки вузів
Статті відвідувачів
Фотогалерея
Друзі сайту
Наш форум
Гостьова книга
Державні закупівлі
Доступ до публічної ін-ції
Колегії ВО
Інклюзивна освіта
Реєстрація на чергу в ДНЗ
Школа
Розробки уроків
Сценарії для вчителя
Методичні рекомендації
Наші реферати
Дитячі організації
Обдарована дитина
ЗНО
Нормативно-правова база
Завантажити софт
Для Інтернету
Робота з документами
Графічні пакети
Адміністрування
Системні утиліти
Архів
Додаткові лінки

Головна


Сайт районного відділу освіти. На сайті знайдете: розробки уроків, сценарії шкільних свят, методичні рекомендації, цікаві статті, поради. Для бажаючих до спілкування діє форум. В фотогалереї представлені фото навчальних закладів, висвітлення освітянських подій, авторські фотоматеріали відвідувачів. Сайт постійно поповнюється новими матеріалами. Наш проект є відкритим для всіх бажаючих та сповнених свіжих ідей відвідувачів. З радістю розмістимо на нашому ресурсі ваші розробки уроків, рекомендації, сценарії тощо.Засідання районного методичного об'єднання вчителів англійської мови
07.лют.2018
6 лютого 2018 року на базі Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання районного методичного об'єднання  вчителів англійської мови з теми «Перехід до системного запровадження комплексів педагогічних методів і прийомів, спрямованих на залучення учнів до активної навчально-пізнавальної діяльності».
Роботу засідання розпочала Слободян С.Є.,  методист РМК, відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА, яка ознайомила присутніх із планом роботи та звернула увагу на те, що підвищення ефективності навчання залежить від доцільності добору і використання різноманітних, найбільш прийнятих для певної теми методів навчання, а також від активізації всього навчального процесу. Педагог самостійно приймає рішення про використання того чи іншого методу на основі свого власного досвіду, врахування особливостей учнівської аудиторії з метою максимальної ефективності процесу навчання.
З вітальним словом до гостей звернулася директор закладу Онищук С. Я., а також привітно зустріли гостей та налаштували на співпрацю старшокласники.
Хоміга А. В., вчитель англійської мови Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ознайомила присутніх з різноманітністю методів та прийомів, спрямованих на залучення учнів до активної навчально-пізнавальної діяльності. 
Учасники засідання відвідали демонстраційний урок у 8-Б класі на тему:  «How techie are you?», який провела вчитель англійської мови Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Завадюк Л. Є..
Педагоги району взяли активну участь у майстер-класі з теми «Using educational technological tools for formative assessment», який провели вчителі   англійської мови цього ж закладу Олійник Л. С. та Шпетко О. П. 
Свою творчу лабораторію презентували вчителі англійської мови, що атестуються: Гаврищук І.В. (Стрілецькокутський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Булега А.Ю. (Кіцманська районна гімназія), Менчинська А.Ю. (Лужанський ЗЗСО І-ІІІ ст.).      По завершенню засідання прийнято ряд рекомендацій.
 
 
 
 

Розпочалася реєстрація для участі в ЗНО-2018
07.лют.2018
Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу «Зареєструватися» https://zno.testportal.com.ua/registration сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.
Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».
Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.
Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.
Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.
У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти.

 

Директорам закладів загальної середньої освіти, вчителям трудового навчання (технічна праця).
06.лют.2018
Шановні колеги, районний методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту повідомляє, що засідання районного методичного об’єднання вчителів трудового навчання (технічна праця), яке мало відбутись 09.02.2018 року в  Шишківському закладі  загальної середньої освіти I-IIIступенів, переноситься на невизначений період, в зв’язку із тимчасовою втратою працездатності вчителем трудового навчання Шишківського закладу загальної середньої освіти.

Методист РМК               В. Ф. Колісник

 

До уваги директорів закладів загальної середньої освіти та вчителів хімії!
06.лют.2018
Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації повідомляє, що засідання районного  методичного об'єднання вчителів хімії відбудеться 08 лютого 2018р.на базі райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту.
 

До уваги директорів ЗЗСО та завідуючих ЗДО!
30.січ.2018
 

До уваги!
29.січ.2018
З 22 по 25 січня 2018 року на базі Кіцманського районного Будинку дитячої творчості проходив районний етап ХІ Міжнародного екологічного конкурсу під гаслом «Загадкове життя домашніх улюбленців». До участі в конкурсі долучились учні 17 закладів загальної середньої освіти, Кіцманського НВК та Кіцманського районного БДТ. Конкурс проходив за 6-ма номінаціями, найчисельнішою з яких виявилась номінація «Мій улюбленець в об’єктиві».
Переможцями конкурсу стали учні Борівецького, Брусницького, Лужанського, Неполоковецького, Стр.Кутського, Оршовецького, Ошихлібського, Ставчанського, Кліводинського, Іванківського Хлівищенського та Валявського ЗЗСО.  Їхні роботи будуть представлені на обласному етапі  ХІ Міжнародного екологічного конкурсу.
 

ОГОЛОШЕННЯ!
26.січ.2018
Директорам закладів загальної середньої освіти, в тому числі закладів, що перейшли з 01.01.2018 року  в підпорядкування ОТГ.
Директорам закладів дошкільної освіти, фінансовий облік в яких станом на  31.12.2017 року здійснювався централізованою бухгалтерією відділу освіти, молоді та спорту.
 
Шановні колеги.
 
Для складання та подання звіту у територіальний орган Державної служби зайнятості  за 2017 рік, просимо надати29.01.2018 року методисту РМК з кадрової роботи наступну інформацію,в електронному варіанті, за формою:
 

 

Назва закладу освіти

Кількість працівників віком від 50 до 60 років

Кількість працівників, які є матерями дітей віком до 6 років

 

Примітка

 

 

 

 

 

 

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ
26.січ.2018
25 січня 2018 року на базі СтрілецькокутськогоЗНЗ І-ІІІ ступенів відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики з теми: «Індивідуалізація змісту методів та оперативного контролю при викладанні інформатики».
Гостей «живою візиткою» зустріли учні школи. З вітальним словом до гостей звернулася директор закладу Сопрович Марія Корнилівна.
Відкрила семінар Спіжавка Софія Петрівна, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА, яка ознайомила присутніх з планом роботи засідання районного методичного об’єднання та детально зупинилася на питанні індивідуалізації змісту форм, методів навчання та оперативного контролю на уроках інформатики.
Учасники засідання відвідали майстер-клас на тему «Використання освітніх тестових платформ для перевірки знань учнів на заняттях інформатики», який провів вчитель інформатики, спеціаліст першої категорії Стрілецькокутського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Жукотинський Андрій Дмитрович та взяли активну участь у методичному практикумі з теми «Розвиток індивідуальних здібностей учнів у процесі їх підготовки до олімпіади з інформатики», який провела вчитель інформатики Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів, «спеціаліст вищої категорії», «вчитель-методист» Людмила Петрівна Домітращук.
Досвідом роботи з освітніми ресурсами для реалізації інформаційно-цифрової компетентності в рамках впровадження Нової української школи поділилася вчитель інформатики, «спеціаліст першої категорії» Кіцманського ЗНЗ І-ІІІ ступенів Світлана Костянтинівна Домітращук. Також для педагогів із презентаціями власних учнівських проектів виступили учні 9 класу Цюга Іван та Пелепяк Вадим, учасники обласного конкурсу з інформаційних технологій «Інформатик-2017» Засідання районного методичного об’єднання вчителів інформатики завершилося обговоренням розглянутих питань, прийняттям рішень та рекомендацій.
 
 
 
 
 
 
 

До уваги керівників ЗЗСО.
25.січ.2018
Завтра 26.01.2018 року о 12.00 год. в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбудеться нарада з керівниками закладів освіти.

Явка обов'язкова.

 

Директорам закладів загальної середньої та дошкільної освіти.
24.січ.2018
Шановні колеги.
Відділ освіти, молоді та спорту просить Вас в інформаціїпро чисельність  та склад  медичних працівників закладу освіти, в графі «Прізвище, ім’я та по батькові» вказати назву навчального закладу де здобував освіту медпрацівник і дату його закінчення.
 

До уваги керівників ЗЗСО.
23.січ.2018
25.01.2018 о 14.00 год. у відділі освіти молоді та спорту відбудеться засідання батьківської ради з питань освіти і виховання при голові райдержадміністрації.
Керівникам ЗЗСО забезпечити присутність членів батьківської ради.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 89 - 99 з 1487

 

(c) Відділ освіти Кіцманської районної державної адміністрації, 2007-2015
При використанні матеріалів сайту посилання на www.kts-osvita.org.ua обов'язкове!
Якщо є авторські претензії до матеріалів, то звертайтесь за адресою